Logo
Anadolu : 0216 573 5868
Avrupa : 0212 909 5668
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriMüşteri Yorumlarıİletişim

Ev Taşıma

Ev taşıma hizmetleri müşteri taleplerinin kısa zaman zarfı içinde gerçekleşmesine olanak tanımaktadır. Belirli bir sistem ve program dahilinde çalışan bu özel hizmet platformu sürekli kendini yenilemektedir. Vizyonuna artı puan kazandıran çalışma planlamaları sayesinde farklılığın ön plana çıkmasına fırsat tanımaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetleri mekanda yer alan eşyaları tek tek incelemektedir. Belirli bir program dahilinde çalışan taşıma hizmetleri tüm eşyaları özel çıt çıt poşetler aracılığı ile paketlemektedir. Hazırlanılan eşyalar kolilere yerleştirilmekte ve en kısa zaman zarfı içinde müşterinin istediği adrese teslim edilmektedir. Evden eve taşıma hizmetleri uygun fiyat aralığı sayesinde daima avantaj elde edilmesini desteklemektedir. Eğer sizler de güven içerisinde tüm eşyalarınızı dilediğiniz adrese taşımak isteyenlerdenseniz evden eve taşıma hizmetlerine merhaba diyebilirsiniz.

Ev Taşımacılığı Firmaları

Ev taşımacılığı firmaları vizyonunu yenileyerek farklılık yaratan evden eve taşımacılık hizmeti sektörün öncü isimleri arasında boy göstermektedir. Marka olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen evden eve nakliyat hizmetleri son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında boy göstermektedir. Eğer sizler de en kısa zaman zarfı içinde tüm eşyalarınızı güve içerisinde taşımak isteyenlerdenseniz evden eve taşıma hizmetlerine merhaba diyebilirsiniz. Bu özel hizmet platformu şimdi uzman çalışma ekibi dahilinde siz değerli müşterilerine hizmet sunmayı bekliyor.

Eskiden eğer taşınmamız mahallemizden gitmemiz gerekiyor ise bu bizi çok üzerdi. Bu işin hiç bir teknik aşamasında bakmaksızın sadece duygusal olarak ne yapıp ne yapamayacağımızı düşünüp, bu durumu bir şekilde sindirmeye duruma alışmaya çalışırdık. Şimdilerde ise taşında gereğinde aklımıza ilk gelen evi nasıl toparlaya cağımızı nasıl kırmadan, dökmeden eşyalarımızı yaşayabileceğimizi düşünmek.

Profesyonel Ev Taşıma

Önceliklerimiz değerlerimiz ve hatta sevdiklerimiz bile değişebiliyorsa yöntemlerimiz de değişebilir. Daha inceden ev taşıman için pikap kasaları belki bir ihtimal kamyonu olan bir arkadaşımızı tercih ederken şimdilerde ilk akla gelen şey bir nakliye firması aramak ve nakliye işini mümkün olduğunca uygun fiyata getirmektir. Eşyaları hele de yeni aldıysanız her hangi zarar gelsin istemez siniz. Onları özenle paketleyip daha uzun süre kullanabilmek için kırılmasını engellemek en sağlam hali ile muhafaza etmeyi tek bir çizik dahi olmadan koliden çıkarıp eşyaların hasarsız geldiğini görmek nakliye şirketinden beklenen en büyük beklentidir. Mesela eşyalarınız taşınırken siz de taşıyabilirsiniz ama eşya taşıma işi bile artık uzmanlık gerektiren bir iş kolu olmuştur. Kolileme işini her ne kadar size ait olsa da bu işi ev taşımanın belki de en kolay ve en yapılabilir iş aşamasıdır.

Ev Taşıma Sıkça Sorulan

Ev taşıma nasıl yapılıyor?

İşi bilen profesyonel ev taşıma şirketleri tarafından en ince detayına kadar taşıma yapılır.

Ev taşıma şirketleri güvenilir mi?

Evet işini kurumsal yapan ev taşıma firmalarına güvenebilirsiniz.

Ev taşımada firmalar neler yapılıyor?

Anlaşmaya bağlı olarak çalışır firma eğer anahtar teslimi bir taşıma talep ederseniz sadece kahvenizi içmeniz yeterlidir.

Sigortalı ev taşıma nedir?

Taşıma esnasında kırılıp yada hasar gören eşyaları karşılıyor.

Ev taşıma sigortası nasıl yapılır?

İste bağlı taşıma firması da yapıyor dilerseniz kendiniz de yaptıra bilirisiniz.

İstanbul Ev Nakliye Şirketleri

Bu aşamayı hallettikten sonra iş eşyaları nakliye firması tarafından araca taşınıp yerleştirilmesidir. Eşyalarınızın personelimiz tarafından araçlarımıza yerleştirilirken dilerseniz aracımızın yanında durup güler yüzlü elemanlarımız ile beraber bu işin nasıl ilerlediğini evinizin nasıl taşındığını takip edebilirsiniz. Ev taşıma esnasında eşyalarınızı özenle yerleştirilen nakliye elemanlarımız onları üzerlerin de yer alan yönergelere göre dizecekler hem eşyalarının içeriği hem de ne tür maddeler olduğunu gösteren yazılar ve uyarı kartları eşyalarınızın yer aldığı kolilere işlenerek taşıma personeli tarafından araçlarımıza yüklenirken nitelik sırasına göre istifi sağlanacaktır. Eşyalarınızı aracımıza yüklememekte olan personelimiz eşyalarınızın hiçbir hasara uğramadan teker teker yerleştirilmesine gerekli önemi verecektir. Taşınacak olan eşyalarınızı belli bir sıra gözeterek ve şekil ve içeriklerine dikkat ederek yerleştirmek personelimizin önemli bir görevidir. İşin bu kısmını kolaylıkla yapan deneyimli personelimiz çelik kasalı nakliye araçlarıyla eşyaların en güvenli ve en sağlam halleriyle taşınmasını sağlayacaktır.

Ev Eşyası Taşıma

Eşyalarınız kırılmadan hasar gören taşınmaktadır ki işin kalitesi lojistik boyutu müşteri portföyü gibi bir çok unsur zarar görmeden bu iş kolaylık ile hayal edilebilsin. Çelik kasalı araçlarımızın bir çok avantajı olduğu gibi ev taşıma, ofis taşıma, mağaza taşıma, banka taşıma, müze taşıma, gibi kırılabilir parçaların yoğun olduğu faaliyet alanlarında maksimum koruma ve güvenlik sağlamasıdır. Çelik kasalı araçlarımızda eşyalarınızın kaybolma gibi bir durumu da asla söz konusu değildir. Ev taşıma esnasında yeterince özen gösterilmesi eşyalar sahiplerine teslim edilecekleri zamana kadar itina ile güvencemiz altındadır.

Eski usul kalma nakliyat yöntemleri yerine böyle güvenlik titizlik itina ile yapılan nakliye operasyonları sorunları sıfıra indirmektedir. İstanbul ev taşıma işinin son basamağı olan teslimat aşamasında teslim alınan eşyaların hem en mühim hem de en önemli aşamalarından biridir. Bu aşamayı da eksiksiz bir şekilde güvenle hallettikten sonra işimizi alnımızın akı bileğimizin hakkı ile yapmanın mutluluğunu yaşarken sizlere bizi dostlarınıza tavsiye etmenizi önereceğiz.

Ev Taşıma Fiyatları Ücretleri

EV TAŞIMA DETAYIORTALAMA FİYAT
  1+0 Ev Taşıtmak  900 TL
  1+1 Ev Taşıtmak  1200 TL
  2+1 Ev Taşıtmak  1550 TL
  3+1 Ev Taşıtmak  1900 TL
  4+1 Ev Taşıtmak  2300 TL
  Villa Taşıma  5500 TL
Bu ev taşıma fiyatları ortalama genel fiyatlardır.
Bu yazı @fatihuysal.kim tarafından 3 ay önce yazıldı.

Yorum Yapın

Tıkla Ara