Logo
Anadolu : 0216 573 5868
Avrupa : 0212 909 5668
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferasnlarımızKurumsalBireyselGaleriMüşteri Yorumlarıİletişim

Ofis Taşıma

Ofis taşıma paketlemelerin çoğu ürün üzerinden yapılması mümkün. Ev nakliyatlarının yanı sıra ofis taşımacılığı ‘n da da geçerli hizmetler sunulacaktır. Koli kullanımlarının küçük eşyalara yönelik olması söz konusudur. Paketlemeler adına da kağıtlar ya da naylonlardan yola çıkılarak hazırlıklar yapılıyor. Kurumsal ofis taşımacılığı alanında size en profesyonel taşıma çözümler ile hizmet sunuyoruz. Ofis taşıma işlemini sadece taşıma ile değerlendirmeyin bu alanda önemli olan yönlendirme ve taşıma planı en önemli unsurlardandır. Taşıma planı işi bilen ve bu alanda tecrübesi olan firma yetkilileri tarafından hazırlanır zaman ekip ve uygun araç gereçler tahmin edildikten sonra taşıma işi daha kolay ve hızlı gerçekleşir. Güvenilir bir şirket taşımacılığı için en önemlisi olanda doğru firmayı bulmanızdır. Kurumsal bir taşımada kesinlikle taşıma maliyetlerinde kaçınılmaz tasarruf çerçevesinde en iyi hizmeti en düşük maliyetlere sunan firma en doğru firmadır.

Ofis Taşıma

Büro taşıma işleminde Zarar görmemesi adına ağır eşyaların özel kağıtlar ile çevrelenmesi sağlanıyor. Bu çevrelemeler daha çok beyaz eşyalarda sunuluyor. Mobilyalar için de kağıtlardan faydalanıldığını göreceksiniz. Kraft kağıtların kullanılması esas alınıyor. Havalı naylonlar sayesinde de kırılmaları ya da çizik almaları da engelleniyor. Ağır darbelere karşı da bu ambalajlar etkili olacaktır. Ofis taşımacılığı için kullanılan malzemeler ve donanım bir hayli önemlidir. Firmaların ürüne yönelik bu konuda çalışmaları bulunuyor. Çalışmaların titizlikle yürütülmesi de herhangi bir mağduriyet oluşmadan yerleştirmeye geçilmesini sağlayacaktır.

İstanbul Şirket Taşımacılığı

Yine eşyaların zarar görmemesi adına plastik fıçı kullanımları da dikkat çekiyor. Fıçılarda çoğu ürünün koruma altına alınması sağlanıyor. Nitekim plastikler sayesinde hiçbir zarar görmeden taşınmaya yer veriliyor. Burada hijyenin de önemli olduğu biliniyor. Eşyaların titiz bir şekilde yerleştirilmesi adına kullanılan malzemeler önemlidir. Şirket taşımacılığı ‘n da donanım önemlidir. Burada eşyaların taşınması için de uygun araçlarla hizmet veriliyor. Kasaları sağlam ve ağır olan araçların eşyalara zarar vermemesi söz konusudur. Bu yüzden araçlar konusunda da titiz çalışmalar sunuluyor. Donanım ve ekip incelemeleri sonucunda uygun firmalarla anlaşma yapabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı S.C

Ofis taşıma nedir?

Ofis taşıma bir yerden başka bir yere iş yerinde bulunan eşyaların nakliyesidir.

Şehir içi ofis nakliyesi hizmeti var mı?

Evet şirket firmamızdan taşıma talebinde buluna bilirisiniz.

Kurumsal ofis taşıma nedir?

Kurumsal ofis taşıma kurumsal bir nakliye firmasından alacağınız taşıma hizmetidir.

Şehirler arası ofis taşımacılığı yapılıyor mu ?

Evet ilden ile ofis nakliyesi hizmetleri firmamız sunmaktadır.

Ofis nakliyesi sigortalımı?

Evet ofis nakliyesinde bütün ofis eşyalarınız sigortalıdır.

Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis taşımacılığı şirketleri sayesinde işyerinizi taşımak sandığınızdan daha kolay bir hale getirildi. Yapmanız gereken tek şey google üzerinde kısa bir ön araştırma yapmanızdır. Ön araştırma yaptıktan sonra kendinize uygun bir şirket seçebilirsiniz. Bizde bu alanda en deneyimli firma olarak size yardımcı olabiliriz tek yapmanız gereken iletişim bölümünde firmamızdan bilgi yada bir ekspertiz talebinde bulunmanızdır.

Kurumsal Ofis Nakliyesi

Kurumsal şirket taşımacılığın da firmamız en iyi kurumsal referanslar edinmiş bir taşıma firmasıdır. Yıllardır bu alanda profesyonel hizmetler sunan firmamız bir çok kurum ve kuruluştan teşekkür mektubu almıştır.

Ofis Nakliye Fiyatları

OFİS DETAYI M²ORTALAMA FİYAT
 1+0 Ofis 50 M² 900 TL + KDV
2+1 Ofisler 100 M² 1600 TL + KDV
3+ 1 Ofisler 150 M² 1900 TL + KDV
200 M²  Ofis iş Yerleri2800 TL + KDV
300 M²  Ofis iş Yerleri 3850 TL + KDV
400 M²  Ofis iş Yerleri 4900 TL + KDV
500 M²  Ofis iş Yerleri 6700 TL + KDV
1000 M²  Kurumsal İş Yerleri14500 TL + KDV
Bu ofis taşıma ücretleri ortalama ücretlerdir.

Bu yazı @fatihuysal.kim tarafından 6 gün önce yazıldı.

Yoruma kapalıdır.

    Tıkla Ara