Logo
Anadolu : 0216 573 5868
Avrupa : 0212 909 5668
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferasnlarımızKurumsalBireyselGaleriMüşteri Yorumlarıİletişim

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat işi için firma arıyorsanız, yapacağınız tek şey işletmemize ulaşarak gerekli personel desteğini talep etmenizdir. Şişli Evden Eve Nakliye işi denilince akla gelen ya da referans olarak gösterilecek tek adres firmamızın adresidir. Yıllar süren bu UYSALi sağlayabilmemizdeki en büyük etken, gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye hizmetlerinde kusursuz nitelikteki sunumdur. Her bir işimiz bir önceki nakliye hizmetimizden daha ileriye gitmekte, günün gerektirdiği tüm imkanlar değerlendirilerek anında şirketimiz bünyesine adapte edilmektedir. Günümüz şartlarının gerektirdiği her türlü araç, gereç ve ekipman firmamız tarafından temin edilerek nakliye hizmetlerinde kullanıma sunulmaktadır.

şişli evden eve nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmet işinizi firmamız ile çözme düşüncesine girdiğiniz andan itibaren, sizin yapmanız gereken tek şey, iletişim telefonlarından bize ulaşmanızdır. Geriye kalan sizin belirleyeceğiniz bir tarih ve saatte firma temsilcinizin adresinize gelmesini beklemenizdir. Yıllardır edindiği tecrübeyi siz değerli müşterilerimize aktarmayı bir görev bilen personelimiz, adresinize gelir gelmez, ivedilik ile keşif çalışmalarına başlayacaktır. Keşif çalışması olarak belirttiğimiz bu incelemede, eşyalarınız incelenecek, uygun paketleme seçenekleri belirlenecek ve yüklemeye esas seçenekler tespit edilecektir. Keşif olarak tabir edilen bu incelemenin her aşamasında tarafınıza bilgi verilecektir. Karşılıklı olarak konu hakkında bilgi alışverişinde bulunulmasına müteakip, yapılacak teyit işlemlerinden sonra, sözleşme hazırlanmak üzere adresinizden ayrılacaktır.

Personelin firmamıza gelişi ile birlikte bir değerlendirme yapılarak malzeme cinsleri ve araç tipi belirlenerek belirtilen gün ve saatte nakliyenin gerçekleştirileceği adreste ekiplerimiz hazır bulunacaktır. Öncelik ile varsa mobilya grubunuza ait söküm işlemleri yapılacak ve sökülen her bir parça ambalajlanarak ayrı ayrı numara verilecektir. Daha sonra diğer eşya grubunuzun paketleme işlemine geçilecektir. Varsa beyaz eşyalarınızın tesisat bağlantı elemanları da sökülerek bu grup eşyalarda paketleme işlemine tabi tutulacaktır. Paketleme işleminin tamamlanması aşamasından sonra, yükleme işlemi gereken tüm hassasiyet gösterilerek başlatılacak ve tüm eşyaların araca yüklenmesine müteakip, sizin ile birlikte son bir kontrol yapılacak ve nakliye işi gerçekleştirilecektir. Şişli evden eve nakliyat hizmetleri sunumu sorunsuz bir şekilde tamamlanarak firmamıza yakışır bir sonuç elde edilecektir.

Şişli Evden Eve Nakliyat

Üstlendiğimiz her işte gösterdiğimiz hassasiyet müşterilerimiz tarafından takdir ile karşılanmakta olup sektörde nakliye denilince firmamız Şişli evden eve nakliyat farkı ibaresini sürekli olarak elinde bulunduran lider işletme konumunda olmaya devam etmektedir.

Bu yazı @fatihuysal.kim tarafından 1 ay önce yazıldı.

Yoruma kapalıdır.

    Tıkla Ara