Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Eklspertiz

Nakliye sektörü günümüzde daha gelişmiş duruma ulaşmıştır. Şirketimiz müşterilerine daha iyi hizmet vermek için ücretsiz ekspertiz hizmetini devreye sokmuştur. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde uzman bir kişi sizleri ziyaret etmektedir. Taşınacak durumda yer alan eşyaların büyüklüğü, ağırlığı ve miktarına bakarak sizleri bilgilendirmektedir. Yapılacak olan incelemeler sonucunda ne kadar araç geleceğini ve taşımacılık sırasında çalışacak olan personel sayısı belirlenmektedir. Daha sonra ise maliyet çıkarılmaktadır. Şirketimiz aracılığı ile sizlere ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde fiyatı önceden öğrenebilirsiniz.

ücretsiz-ekspertiz

Ekspertiz Hizmeti

Şirketimiz nakliye alanı içerisinde kendisini devamlı olarak geliştirmekte ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için müşteri beklentilerini önemsemektedir. Ücretsiz Ekspertiz hizmeti tam da bu nokta da ortaya çıkmıştır.

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini değerlendiren firmamız ücretsiz şekilde eksper hizmetini vermektedir. Şirketimiz hem de maliyet bedeli taşıma öncesinde belirlenmesinden dolayı kendinize uygun olup olmadığını kolayca görebilirsiniz. Karşılıklı anlaşma yapıldıktan sonra nakliye gün ve saati belirlenmektedir.

Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz uygulaması günümüzde kaliteli bir nakliye şirketinde sunulması gereken hizmetlerin başında yer almaktadır. Eksper hizmeti ile taşınacak araçlara uygun olacak aracın önceden belirlenmesi amaçlanmaktadır. Eksper hizmeti sayesinde nakliye zamanı araç konusunda ilgili olası bir aksaklığın önüne tamamen geçilmektedir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaya devam eden firmamız nakliye öncesi ve sonrasında yapılacak sürecin kusursuz olarak işlemesini sağlamaktadır.